Ruské metalové kapely ovládnou M-klub

Ruské metalové kapely ovládnou M-klub

V netradiční koncertní den, v neděli 1. května, dorazí do M-klubu ve Valašském Meziříčí duo ruských metalových kapel Ease Of Disgust a Nu-Nation. Jedná se o jeden ze dvou koncertů v České republice. O support se postará domácí uskupení Secrets of Separation. Začátek koncertu je ve 20 hodin.

V rámci evropského koncertního turné 2016 se do Valašského Meziříčí chystají dvě skvělé ruské metalové kapely Ease of Disgust a Nu-Nation. Obě party se zde představí premiérově a půjde o hudební lahůdku. Kapela Ease of Disgust se do povědomí posluchačů vystřelila hned ze startu kariéry a v roce 2010 spatřilo světlo světa první studiové album Chaos, které kapelu katapultovalo na evropský metalový trh a rovnou na dvě evropská turné. V létě 2012 se stali úplně první ruskou skupinou, která si zahrála na největším metalovém festivale v Evropě – Wacken Open Air v Německu. O dva roky později následovalo vydání druhého alba Black Flame a v současné době je venku i singl Your Glory Is Dead z nadcházející desky.

Ease of Disgust se na evropské turné vydali se spřátelenou pětičlennou partou Nu-Nation, jejíž historie je stejně dlouhá a také oni si za poměrně krátkou dobu vybudovali respekt v mnoha koutech Evropy. Na aktuálním turné s Ease of Disgust představují svůj nejnovější počin, album Insomnia, třetí studiovku v řadě, která byla kritiky skvěle přijata. Celý večer v M-klubu zahájí místní mladá kapela Secrets Of Separation.

Vstupenky jsou k dostání také v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)