Romantická kytara Jakuba Smolíka v Amfiteátru

Romantická kytara Jakuba Smolíka v Amfiteátru

KONCERT SE PŘESOUVÁ DO SÁLU KULTURNÍHO ZAŘÍZENÍ!

 

Do Amfiteártu parku zámku Kinských zavítá idol českých dam a romantický hudebník Jakub Smolík, který zde poslední květnové úterý, tedy 28. května od sedmé hodiny večerní, představí průřez svou dosavadní tvorbou nestárnoucí romantické hity.

Jakub Smolík je jeden z umělců s nejvěrnější fanouškovskou základnou u nás a to nejen díky tomu, že patří mezi to nejlepší, co česká písničkářská scéna nabízí. Na svém kontě má totiž přes dvacet alb, z nichž vzešly stále neutichající hity, jako Až se ti jednou bude zdát, Jen blázen žárlí, Ave Maria nebo Prý chlapi nepláčou, při jejichž poslechu křehne nejedno ženské srdce. A přesně s programem, jenž je sestavený z největších hitů přijede Jakub Smolík se svou romantickou kytarou i do Valašského Meziříčí.

Svou první kapelu pojmenovanou Travaléři založil už v roce 1975. Poté prošel ještě několika dalšími skupinami, kde se setkal s producentem a svým objevitelem Petrem Hannigem. Během své kariéry spolupracoval s celou řadou osobností české hudební scény a v roce 2003 byl zvolen skokanem roku v anketě Český slavík. Dva roky na to obdržel zlatou desku za album Chci ti říct.

Vstupenky na letní koncert Jakuba Smolíka v Amfiteátru jsou v prodeji v Turistickém informačním centru nebo online na stránkách vstupenky.kzvalmez.cz. V případě nepříznivého počasí se koncert uskuteční v sále Kulturního zařízení.

(smo)