Ptakustik a Ajdontker se společně vrací do Valmezu

Ptakustik a Ajdontker se společně vrací do Valmezu

Dvě spřátelené kapely Ptakustik a Ajdontker, dvě debutové desky a velký závěr společného Miny Tour, které končí právě koncertem v meziříčském M-klubu v sobotu 21. dubna. Startujeme ve 20 hodin.

Oba kapely, jak Ptakustik, tak Ajdontker jsou meziříčskému publiku určitě známy. Ptakustik, alias Tomáš Ptáček, zde svůj přerod od punkrocku k akustickému folku zahájil sólovým koncert na Malé scéně za oponou, z níž postupně přešel do větších prostor sklepení M-klubu a nyní se vrací s celou parádou, kompletní kapelou a svou eponymní prvotinou plnou autorských písní.

 Společnost mu na nevelkém českém turné, které vtipně nazvali MINY Tour, dělá rocková parta Ajdontker z Havířova, která se na hudební scéně pohybuje už sedm let a ve Valmezu ji návštěvníci koncertů mohli slyšet a vidět před loňským koncertem Horkýže Slíže. Kdo je neslyšel, tak by si měl určitě přijít jejich chytlavé melodie s českými texty poslechnout nyní. Kapela s takovým energickým koncertním nasazením, které z pódia číší při jejich vystoupení, se jen tak nevidí.

Vstupenky na meziříčský dvojkoncert Ptakustika a Ajdontker jsou k dostání v Turistickéím informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)