Prosincový Open Mic představí pět amatérských umělců

Prosincový Open Mic představí pět amatérských umělců

Meziříčský M-klub připravuje na první prosincový den poslední letošní Open Mic, na kterém se pod moderátorským vedením Jana Hlucháně pět amatérských muzikantů a seskupení. Návštěvníci uslyší Lukáše Zubra, Matyáše Juříčka, Ladislava Michálka a kapely Just Five a Pokustone. Začátek je v 19 hodin.

Posedmé se v meziříčském M-klubu připravuje skvělý večer amatérských muzikantů Open Mic. V roli průvodce večera se představí již etablovaný písničkář Jan Hlucháň. Představit svou tvorbu místnímu publiku má několikrát do roka možnost každý, kdo se ozve například na email jan@janhluchan.cz.

A na koho se mohou diváci těšit tentokrát? Z písničkářů svou tvorbu představí ve Valmezu známý a výborný klavírista se specifickým hlasem a podáním své tvorby Lukáš Zubr, v současnosti také jeden z členů kapely The Dust. Ze Zubří do Valmezu přijede mladičký Matyáš Juříček, který svým zpěvem a stylem hry na kytaru připomíná Tomáše Kluse. Třetici písničkářů uzavře mladý indie-rockový muzikant Ladislav Michálek alias Aladeem Ocelkuj ze Vsetína. V rámci večera zahrají také dvě hudební seskupení. Až z Brna dorazí pop-funková pětice Just Five. Ta zahraje své autorské skladby s českými texty na pevném groove a chytlavých klávesových a saxofonových melodiích. A z malebných Hukvald přivítáme dvojici hudebníků říkající si Pokustone. V jejich hudbě se snoubí nejrůznější vlivy s něžným důrazem na klavír a místy melancholickou trubkou s kytarovými tóny a zpěvy obou členů. A pokud zbude času, tak své do vínku opět přidá také moderátor Jan Hlucháň.

(smo)