Prezident Miloš Zeman navštíví příští týden Valašské Meziříčí

Prezident Miloš Zeman navštíví příští týden Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí - Na oficiální návštěvu Zlínského kraje přijede prezident České republiky Miloš Zeman. V úterý 23. září 2014 navštíví i Valašské Meziříčí. Prezident se setká jak s představiteli města, tak hlavně s občany. Úterní program začne již v 13:30 hodin.

 

Prezident České republiky Miloš Zeman navštíví ve dnech 22. až 24. září 2014 Zlínský kraj. Druhý den návštěvy stráví Miloš Zeman ve Valašském Meziříčí.  Na programu bude oficiální vystoupení i diskuze s občany města. Před Kulturním zařízením města Valašského Meziříčí promluví ve 14 hodin s občany a krátce po půl třetí odpoledne svou návštěvu ve Valašském Meziříčí ukončí. Od 13:30 hodin je připraven doprovodný program, ve kterém vystoupí cimbálová muzika Polajka. V případě nepříznivého počasí proběhne setkání ve velkém sále kulturního zařízení.

 

„Je pro mě velkou ctí, že budu moci přivítat Miloše Zemana ve Valašském Meziříčí. Jsem rád, že se budou moci setkat s hlavou státu osobně i občané našeho města,“ říká meziříčský starosta Jiří Částečka (ODS).  

Pokud se chcete s hlavou státu setkat osobně, využijte příležitosti a přijďte v úterý před Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí.

 

 

Zpracovala:

Ing. Renata Votrubová

tisková mluvčí

T +420 571 674 305, +420 725 128 428

votrubova@muvalmez.cz

Valašské Meziříčí 18. září 2014