Představte svou tvorbu na meziříčském Open Micu

Představte svou tvorbu na meziříčském Open Micu

Meziříčský M-klub připravuje již čtvrtý Open Mic, který se ve sklepení zámku Žerotínů uskuteční v pátek 22. dubna od sedmé hodiny večerní. Večerem bude tradičně provázet zpěvačka a textařka Beata Bocek, která také přijímá přihlášky zájemců na adrese info@beatabocek.com. Každý získá možnost představit se před publikem.

Písničkáři a hudebníci všech žánrů mají opět možnost představit svou tvorbu širšímu publiku a vystoupat na prkna, co znamenají svět ve světově proslulém formátu Open Mic. Nejde zde o soutěžení. Jedná se o otevřený koncert osobitého druhu, žánrově nevyhraněný, zaměřený na originální tvorbu v interpretaci písničkářů. „Přihlásit se může kdokoli, koho naplňuje hudba a má odvahu a chuť potěšit publikum. Vítáni jsou folkloristi, metalisti i hiphopeři a nezáleží na tom, zda je zkušený muzikant, či skládá pouze do šuplíku,“ přiblížil večer dramaturg M-klubu Marek Baroš.

 Historie pořadů Open mic sahá až do šedesátých let, kdy se v Americe konaly podobné události, kterými prošly davy písničkářů. Od bezejmenných až po osobnosti světové úrovně, jako například Bob Dylan. Pokračování této tradice se dostalo až k nám do M-klubu, kde se uskuteční jeho třetí pokračování. Vstupné je20 Kč.

 (smo#2016)