Poslední vánoční turné Václava Hybše

Poslední vánoční turné Václava Hybše

Více jak čtyřicet let navozuje Václav Hybš se svým orchestrem krásnou atmosféru zimních svátků svým tradičním Vánočním koncertem. Čas ale plyne a každý začátek má i svůj konec. K němu se dobral právě i Václav Hybš a letošní Vánoční turné je tak poslední. Uzavřít tuto ojedinělou tradici můžete přijít do velkého sálu v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí ve středu 4. prosince 2019.

Opravdu nádhernou tradici vánočních koncertů založil dirigent a aranžér Václav Hybš, který je se svým orchestrem na naší scéně již šedesát let. Po celá ta léta vedl orchestr bez přestávky. Za ty roky objel celou republiku mnohokrát a na kontě má víc jak 1600 vánočních koncertů, jež rok, co rok potěšily tisíce příznivců toho jedinečného tělesa.

Všechno jednou končí, a i letošní vánoční turné je poslední. Hlavním hostem orchestru Václava Hybše bude vynikající a velmi oblíbená herečka, absolventka AMU v Praze, Kateřina Brožová, která v současnosti patří mezi nejpopulárnější a nejvyhledávanější herečky divadelní a muzikálové scény. Ztvárnila desítky rolí na divadle i v muzikálech, v mnoha televizních seriálech, věnuje se sólovému zpěvu a natočila několik sólových alb.

Tradičně její vystoupení doplní čtveřice mladých zpěváků a zpěvaček, kteří dostanou příležitost prožít mimořádné turné s jedinečným orchestrem. Letos to jsou Kamila Kopčová, Adéla Štěpničková, Josef Fečo a Petr Špinar.

Vstupenky na Vánoční koncert orchestru Václava Hybše jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)