Poslední kousek sezóny SemTamFóru v M-klubu

Poslední kousek sezóny SemTamFóru v M-klubu

Nezávislá divadelní scéna SemTamFór uvede v M-klubu již čtvrtou hru v této sezóně. Tentokrát se bude jednat o detektivní hru o čtyřech obrazech, plnou napětí a zvratů s nečekaným rozuzlením. Poslední kousek v této sezóně odehrají ve středu 6. dubna od sedmé hodiny večerní. Vstupenky jsou v předprodeji.

Nezávislá divadelní scéna SemTamFór představila ve sklepení meziříčského M-klubu již tři hry. V prosinci započala jízdu inscenací Zakázané uvolnění, v únoru navázala hrou Ani o den dýl a v březnu novinkovým kouskem Homeless. Tentokrát zde spadne Past na osamělého muže. „Pojďte s námi do jedné chaty v Alpách, nedaleko Chamonix, kde se před vámi rozjíždí příběh plný napětí a zvratů a lží, z nichž nakonec vzejde pravda. Pravda o tom, co se vlastně skutečně přihodilo Danielu Corbanovi…“ zní upoutávka na inscenaci Past na osamělého muže.

Tato detektivní komedie zaručí divákům zábavnou podívanou plnou intrik, lží a zvratů s nevídaným koncem. V průběhu představení se divák cítí podveden, neboť je jeho pravda v každé z následujících scén vyvrácena. Režie hry z dílny Roberta Thomase, se opět ujal Jan Julínek s pomocí Saši Szöllöse a nemírově byla uvedena před třemi lety.

Vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)