Pořádný grind core nářez slibuje M-klub ve Valašském Meziříčí

Pořádný grind core nářez slibuje M-klub ve Valašském Meziříčí

Opět po roce si v M-klubu přijdou na své oblíbenci žánru GRIND. V sobotu 16. dubna se zde totiž uskuteční třetí ročník Death Grind Core Session, tentokrát přijedou zahrát kapely Tortharry, Škoda 120, 6 Mas, Konfident, Critical Madness a Alcore. Začátek akce je ve 20 hodin a vstupenky k dostání také v předprodeji.

Již třetím rokem se před koncem sezóny koná největší metalový večírek zaměřený na hudební styl Grind a jeho hosty jsou jedny z nejlepších kapely tohoto žánru. Hlavní hvězdou toho letošního ročníku je jedna z tuzemských legend, kapela Tortharry z Hronova. Návrat na m-klubácké pódium hlásí dlouho existující grindcorebeatová kapela Škoda 120 i thrash-grindoví Konfident z Hranic. Ti dorazí v sestavě s novým bubeníkem a basistou a společně s Critical Madness přijedou představit skladby z dlouho avizovaného Ep Split. Z Brna do Valmezu zavítá parta 6MAS a meziříčskou scénu zastoupí kapela Alcore.

Vstupenky jsou k dostání také v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo)