Poetiku s duší folku nabídne charistmatické duo Kieslowski

Poetiku s duší folku nabídne charistmatické duo Kieslowski

Pražské akustické duo Kieslowski přijíždí do meziříčského M-klubu představit svou intimní hudbu o lásce a tím také jejich nejnovější album Na nože. Koncert připravujeme na sobotu 9. listopadu od osmé hodiny večerní.

Kieslowski je projekt o dvou lidech a dvou hlasech, jež tvoří kytarista DKP, kterého je možno znát z kapel Bez peří nebo Houpací koně a pianistka Marie Kieslowski. První album vydali poměrně brzy od svého vzniku. Nese název Tiché lásky, vyšlo v roce 2011, a je křehkou intimní výpovědí o vnitřních láskách. Poetickými melodiemi s upřímnými texty si tak Kieslowski ihned našli místo na české hudební scéně. Netrvalo ale dlouho a na pultech obchodů se objevila jejich druhá deska s ostrým názvem Na nože. Světlo světa uviděla začátkem října loňského roku a po vřele přijatém debutu sklidila jak u kritiků, tak i fanoušků další velký úspěch. Sami interpreti o albu říkají „Naplňuje načaté téma vztahů, lásky, nejistot, strachů, dospívání a hledání klidného místa, kde již není potřeba nic říkat. Zvukově se deska rozrostla a přináší nové hudební prožitky.“ Neskončili však ani u tohoto alba a v listopadu vydávají remixové album Na lože! Na nových verzích se podepsali například Guy Van Nueten, Dutch Rall, Moimir Papalescu či Kittchen.

Vstupenky na tento jedinečný koncert akustických melodií ve folkovém hábitu jsou v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na vstupenkovém portále http://vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

 

Kieslowski M-klub