Písničkářka Pavlína Jíšová zahraje s přáteli na Malé scéně za oponou

Písničkářka Pavlína Jíšová zahraje s přáteli na Malé scéně za oponou

Meziříčská Malá scéna za oponou zve na druhý říjnový koncert, kterého se ujme písničkářka Pavlína Jíšová za doprovodu Adély Jonášové a multiinstrumentalistky Petry Šany Šanclové. Koncert v úterý 18. října 2016 začne v tradiční čas 19.30 hodin a vstupenky jsou již nyní k dostání v předprodeji.

Rodačka z Českých Budějovic, Pavlína Jíšová, má ve své diskografii sice devět sólových alb, ale její repertoár skýtá více než stopadesát původních českých písní a její hlas je možné slyšet na více než sedmdesáti albech české produkce. Jíšová se kromě role zpěvačky, kytaristky a autorky písní věnuje propagaci hudby nejen stylu folk, country a žánrů příbuzných. Společně s dcerou Adélou Jonášovou, která je částí jejího tria, tvoří a moderuje hudební týdeník Písničkové rozhovory v Českém rozhlase České Budějovice. Třetí členkou kapely je písničkářka a multiinstrumentalistka Petra Šany Šanclová. S patřičnou dávkou ženské energie zazní v programu dámské sestavy především autorské písničky Pavlíny Jíšové, které mnohdy zdobí  originální pojetí ženského vícehlasu.

Vstupenky na koncert tria Jíšová & Jonášová & Šanclová jsou k dostání v klasických předprodejích v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)