Písničkář Ivan Hlas navštíví se svým triem Malou scénu za oponou

Písničkář Ivan Hlas navštíví se svým triem Malou scénu za oponou

Známý český písničkář a hudebník Ivan Hlas míří po dvou letech opět do Valašského Meziříčí. Po účinkování na Valašském špalíčku 2014 tentokrát zahraje v komorním prostředí Malé scény za oponou, a to ve čtvrtek 18. února od půl osmé večerní s kolegy Jaroslavem Nejezchlebou a  Norbi Kovácsem.

Ivan Hlas se proslavil především písněmi k filmu Šakalí léta, který byl Českým lvem oceněn za nejlepší hudbu. Po necelých dvou letech se vrací do Valašského Meziříčí, tentokrát na pódium Malé scény za oponou Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí. Za svou hudební kariéru založil skupiny The Mice, Žízeň, Navi Papaya, Továrna a Ivan Hlas a Nahlas. Hrál s kapelou Yo Yo Band i s Ondřejem Hejmou. V současnosti vystupuje s kolegy Norbi Kovácsem a Olinem Nejezchlebou, kteří s ním tvoří Ivan Hlas Trio. Mezi Hlasovy největší hity patří Vítr ve vlasech, Aranka umí hula hop, Malagelo, Na kolena či Píseň pro Elišku.

Vstupenky na koncert Tria Ivana Hlase jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)