Petr Kolář do Valašského Meziříčí přiveze Vánoční kometu

Petr Kolář do Valašského Meziříčí přiveze Vánoční kometu

Populární zpěvák Petr Kolář zahraje ve Valašském Meziříčí. S akustickým koncertním programem Vánoční kometa vystoupí ve velkém sále Kulturního zařízení v úterý 20. listopadu od devatenácti hodin. Vstupenky jsou již v předprodeji.

Několikanásobný stříbrný slavík Petr Kolář míří potěšit fanoušky ve Valašském Meziříčí. S blížícím se Adventem přiveze do velkého sálu Kulturního zařízení speciální akustický koncert Vánoční kometa. V programu zazní kromě vánočních písní jako Kometa a Vánoce bílý také osvědčené hity Jednou nebe zavolá, Den, kdy se vrátí láska či snad nejznámější Ještě, že Tě lásko mám nebo Vyznání.

Petr Kolář začínal zpívat v osmnácti letech v rockových kapelách a nejrůznějším hudebním projektům v nahrávacích studiích. V roce 1997 se stal frontmanem skupiny Precedens a od roku 2002 vystupoval jako sólový zpěvák v legendární české hard-rockové skupině Arakain.
V roce 2005 se vydal na sólovou dráhu a od té doby si svým krásným sametovým hlasem podmanil fanoušky několika věkových skupin. Známý je také díky účinkování v nejúspěšnějších českých i zahraničních muzikálech jako jsou např. Vlasy, Hamlet, Krysař, Golem, Johanka z Arku a mnoha dalších.

Vstupenky v předprodeji lze koupit v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)