Parta The Dust oslaví deset let na scéně

Parta The Dust oslaví deset let na scéně

Meziříčská kapela The Dust oslaví na konci března, přesně v sobotu 30., deset let působení na nejen místní hudební scéně velkolepým koncertem se spoustou hostů. Začátek koncertu je ve 20 hodin a a vstupenky jsou k dostání také v předprodeji.

Téměř na den přesně, před deseti lety, odehráli The Dust svůj první koncert v Podlesí. Na oslavu narozenin taťky jednoho z členů tenkrát dorazilo asi 12 kamarádů a Hospůdka na rybníčku byla rázem narvaná k prasknutí. Na programu měli sedm písní a už tehdy z toho byla jedna autorská.

Od té doby se toho stalo hodně. Kapelou prošlo dohromady 13 lidí a dalších 15 lidí a 1 celý orchestr s kapelou hostovali, předvedla 103 písní, z toho 62 vlastních, odehrála 135 koncertů, vystřídala 6 zkušeben a vydala jednu desku. A na tohle vše se bude vzpomínat v meziříčském M-klubu poslední březnovou sobotu.

V ten večer uslyšíte aktuální repertoár i staré hity jako např. Pomeranče a ke kapele se přidají i bývalí členové. Účast přislíbili Radek Čajka, Alena Jelínková, Ríša Boček, Matěj Bezděk, Štěpán Marek a snad to vyjde i Peťovi Randýskovi. Nenechte si to ujít. Deset let se slaví jen jednou za existenci kapely. Další příležitost nebude.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2019)