Open Mic potřetí: Přijďte představit svou tvorbu

Meziříčský M-klub připravuje na poslední lednový čtvrtek tj. 28. další pokračování programu Open mic, kterým bude jako již tradičně provázet textařka a zpěvačka Beata Bocek. Písničkáři a hudebníci všech žánrů tak mají opět možnost představit svou tvorbu širšímu publiku a vystoupat na prkna, co znamenají svět. Stačí se jen přihlásit na info@beatabocek.com.

 

V Open mic nejde o soutěžení. Jedná se o otevřený koncert osobitého druhu, žánrově nevyhraněný, zaměřený na originální tvorbu v interpretaci písničkářů. „Přihlásit se může kdokoli, koho naplňuje hudba a má odvahu a chuť potěšit publikum. Vítáni jsou folkloristi, metalisti i hiphopeři a nezáleží na tom, zda je zkušený muzikant, či skládá pouze do šuplíku,“ přiblížil večer dramaturg M-klubu Marek Baroš.

 

Historie pořadů Open mic sahá až do šedesátých let, kdy se v Americe konaly podobné události, kterými prošly davy písničkářů. Od bezejmenných až po osobnosti světové úrovně, jako například Bob Dylan. Pokračování této tradice se dostalo až k nám do M-klubu, kde se uskuteční jeho třetí pokračování. Vstupné je20 Kč.

 

 

 

(smo#2015)