One Man Show Rudyho Linky na Malé scéně

One Man Show Rudyho Linky na Malé scéně

Do Valašského Meziříčí se po více jak dvou letech vrací jazzový kytarista Rudy Linka. Večer plný hudby a příběhů z bohatého hudebního života pod hlavičkou One Man Show – Tu kytáru jsem koupil kvůli… se na Malé scéně za oponou uskuteční v neděli 12. listopadu od půl osmé večerní.

Na své poslední zastávce ve Valašském Meziříčí představil Rudy Linka newyorskou zpěvačku Christinu Prindle v rámci prvního ročníku Jarních jazz-bluesových dnů na Malé scéně za oponou. Tentokrát zde zavítá sám se svou kytarou a slibuje příjemný večer plný hudby i příběhů z jeho bohatého hudebního života a ze setkání s nejlepšími jazzmany světa. Svou velkou cestu začal Rudy Linka v roce 1980, kdy jako devatenáctiletý mladík opustil Československo, aby mohl naživo vidět a poslouchat největší jazzové osobnosti tehdejší doby. Svou pouť završil v New Yorku, kde žije dodnes. Do Evropy a také České republiky se ale pravidelně vrací v rámci koncertních turné i díky Bohemia Jazz Festu, jehož je hlavním organizátorem už dvanáct let a na němž každoročně představuje špičky světové jazzové scény.

Vstupenky na nedělní koncert Rudyho Linky na Malé scéně za oponou jsou v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz. V případě velkého zájmu bude koncert přesunut do velkého sálu ve speciální koncertní úpravě.

 

Online prodej vstupenek:

http://tickets.colosseum.eu/incoming.aspx?mrsid=18&eventid=222804