ODHALENÍ MILOSTNÉHO TROJÚHELNÍKU

Kulturní zařízení pro všechny milovníky divadla a hereckého umění připravilo vždy originální a nikdy ne stejné divadelní představení Milostný Trojúhelník. Do zákoutí mezilidských vztahů budou moci všichni nakouknout 29. února 2012 v sále Kulturního zařízení. Divadelní představení mimo předplatné začne v 19.00 hodin.

Hned na úvod bych vás měl ujistit, že milostný trojúhelník se nesestává z komplikovaného vztahu dvou žen a jednoho muže či naopak. Jde ale o něco úplně jiného. Jedná se o autorské představení plné improvizace a legrace. To hlavně díky třem hlavním protagonistům Martinu Zbrožkovi, Pavlu Liškovi a Josefu Poláškovi. Vstoupíme tak do soukromí tří kamarádů, kolegů a herců a budeme svědky obnažování jejich pavučiny vztahů. Jelikož se jedná o čistou improvizaci, není nikdy jisté kam, až se při odhalování vážných témat složitosti mezilidských vztahů dojde.

Součástí inscenace nebude chybět ani živá hudba na pódiu, taneční kreace, pantomima a také kontakt s diváky nebo možná hlavně divačkami. V Milostném trojúhelníku může dojít opravdu k čemukoli. Možná nakonec půjde dokonce i o čtyřúhelník, kdo ví. Díky nejistému a předem neurčenému ději se máme každopádně na co těšit. Všichni si tak budou moci v Kulturním zařízení vychutnat jedinečný herecko-psychologický koncert tří odlišných klaunů. (smo)

 

milostný trojúhelník

 

milostný trojúhelník