Nový systém prodeje vstupenek KZ spuštěn!

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí přechází na nový systém prodeje vstupenek na akce konané M-klubem, S-klubem a Malou scénou za oponou. Doposud probíhal fyzický prodej vstupenek pomocí několik let starých kotoučových vstupenek. „Nový systém prodeje jsme plánovali již delší dobu. Přípravy a zavedení ale potřebovaly svůj čas, než se mohlo všechno spustit,“ řekl ředitel KZ Roman Štěrba. Předprodej vstupenek zůstává i nadále v Turistickém informačním centru na druhém nádvoří zámku Žerotínů.

„Během února probíhaly zkušební prodeje vstupenek, ale některé akce byly prodávány již pouze novým systémem, abychom vychytali případné problémy,“ sdělila pracovnice TIC Kateřina Španělová. Vstupenky tak celou reformací získaly nový grafický vzhled a tvar. Změna se netýká jen fyzického prodeje vstupenek, ale změnil se i systém on-line prodeje. „Zájemci o vstupenky se však nemusí bát složitějšího nákupu přes internet. Naopak se totiž celý prodej zjednodušil a s novým systémem lze přes internet prodávat vstupenky i na divadelní představení pořádané jak ve velkém sále, tak i v M-klubu, jako jsou například představení Divadla Schod,“ dodal Štěrba.

Při on-line nákupu vstupenek tedy stačí postupovat stejně jako vždycky. U jednotlivé akce je v pravém horním rohu obdélník s nápisem „Koupit online“, který po kliknutí převede zákazníka na prodejní stránku vstupenky.kzvalmez.cz, kde ve třech jednoduchých krocích stačí zadat pouze množství vstupenek, způsob doručení (eVstupenkou nebo osobně) a dokončení nákupu. Při koupi eVstupenky program nově nabídne způsob úhrady vstupenek, a to buď převodem z účtu, nebo platební kartou online. U akcí konaných S-klubem v sále KZ se při koupi vstupenek objeví plánek sálu a tím i obsazená místa. Poté si stačí pouze vybrat místo a postupovat stejně jako při nákupu lístků na koncert. Rezervace vstupenek trvá 7 dní, pokud nedojde k zaplacení nebo vyzvednutí lístků tak se rezervace automaticky ruší. Zároveň si tak můžete zakoupit vstupenky na více akcí, které jsou již v nabídce. „Doufáme, že budou návštěvníci našich kulturních akcí s novými vstupenkami i systémem spokojeni a že vše půjde tak jak má. Je možné, že bude potřeba vychytat ještě některé mouchy, ale na kvalitě prodeje a komfortu by se nemělo nic změnit,“ završil ředitel KZ Roman Štěrba.

(smo)