Netuctový projev na hardcorové scéně, Projekt Parabelum přijíždí do Valmezu

Netuctový projev na hardcorové scéně, Projekt Parabelum přijíždí do Valmezu

M-klub ve Valašském Meziříčí připravuje v prosinci další z řady metalových večírků. Tentokrát to ve sklepení rozjedou pražští Projekt Parabelum a kroměřížská parta LH7, a to v sobotu 13. prosince od dvacáté hodiny.

Pražská cyberhardcorová kapela Projekt Parabelum míří do Valmezu vůbec poprvé. Pánové z kapely si libují v hutných kytarových riffech, hypnotickém vokálu, brutálním zvuku basy, nekompromisních bicích ale také v komiksech. Během své éry, která započala v roce 2001, prošla kapela několika interními změnami. V letošním roce ale vydali maxisingl Ravenholm. Úspěch kapely dokazuje maxisingl Odyssea 2038, který se dlouhodobě drží na předních příčkách hitparády rádia Rockzone.

Metalový večírek doplní kroměřížská kapela LH-7, neboli Light House 7, jejíž repertoár tvoří pomalejší crossover s prvky elektroniky, která je nedílnou součástí jejich hudby. Čtyřčlenná kapela koncertuje převážně na Moravě a v současné době pracuje na novém EP, které bude obsahovat také skladby, jež nehrají běžně na koncertech.

Vstupenky na prosincovou metalovou nálož jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2014)