Neotřelou hudební a vizuální show v M-klubu rozbalí 3logit

Neotřelou hudební a vizuální show v M-klubu rozbalí 3logit

M-klub ve Valašském Meziříčí pořádá v sobotu 21. listopadu noc plnou dubstepu a drum and bassu. Hlavním hostem večera bude kapela 3logit, která je na české scéně taneční hudby neotřelou novinkou a svou show bere dech. Následně vystoupí DJ Willis se živými bicími, které mu budou supportovat z rukou zkušeného Kobylky. Skvělou párty doplní Djs Send, Unknown Unit, Enemze, Msymfo a Rob. Začátek akce je ve 20 hodin.

Poprvé se ve Valašském Meziříčí představí neotřelá skupina 3logit mixující EDM, drum’n’bass a dubstep s core riffy, které doplňuje někdy melodickým jindy zkresleným démonickým hlasem. Samotný hudební projev je založen na světově unikátním projevu. Analogové hudební nástroje jsou v reálném čase digitalizovány a smíchány s digitálními nástroji a výsledkem je živě hraná taneční hudba. Vystoupení je velmi energické a originální, světelná image ­ UV kostýmy a svítící doplňky jsou jako z budoucnosti, takže je každý koncert nezapomenutelným hudebně vizuálním zážitkem!

3logit se těší velkému zájmu posluchačů a nadšenců z celého světa. Vystupovali v nejznámějších nejen pražských klubech, českých festivalech a prozatím největší show předvedli na festivalu United Islands 2014. Večer svým setem doplní Dj Willis svým dynamickým a rytmickým drum’n’bass vlastní tvorby, kterému bude supportovat na živé bicí zkušený bubeník Kobylka. Za mixážním pultem se ale vystřídají také místní DJs Send, Unknown Unit, Enemze, Msymof a Rob.

Vstupenky jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo 2015)