Neotřelí The Feud zahrají poprvé ve Valmezu

Neotřelí The Feud zahrají poprvé ve Valmezu

Z Manchesteru míří do Valašského Meziříčí mladé britské trio The Feud. Neotřelý mix rockových riffů s ostrými beaty a výrazným zpěvem dorazí do M-klubu v netradiční den, a to v neděli 3. května. Pánové budou zároveň předzvěstí meziříčského Majálesu 2015. A tak, kdo bude mít zakoupenou vstupenku na Majáles, má koncert zadarmo. Začíná se ve dvacet hodin.

Elektro-rocková kapela The Feud koncertovala v České republice už několikrát, ale do Valmezu jejich kroky míří poprvé. Posluchači tak budou mít možnost slyšet tuto originální partu, která si získala přízeň fanoušků i chválu kritiků hned prvním singlem In Between The Lines, naživo v prostorách M-klubu. Hudebníci Jamie Walker, Stephen Mildwater a Luke Paget přivezou originální show nabitou ostrovní energií od začátku do konce. „Když jsme na pódiu, chceme, aby si diváci odnesli pocit, že byli v tanečním klubu a na rockovém koncertě najednou,“ uvádí baskytarista Stephen Midwalter.

Členové The Feud vyrostli ve svérázné krajině oblasti Lake District v severozápadní Anglii a nyní žijí v Manchesteru a rádi koncertují po celé Evropě. Své první turné před pěti lety si sponzorovali sami vlastními financemi. V Česku se poprvé objevili na festivalu Rock For People a zde také započalo jejich pravidelné putování po naší vlasti.

Vstupenky na koncert The Feud jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz za pouhých 50 Kč. Se zakoupenou vstupenkou na Majáles 2015 je vstup na koncert zadarmo.

 

 

(smo#2015)

 

Ondřej Smolka, PR Manager

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, p. o.

Kontakt: tel. 739 470 291, email: smolka@kzvalmez.cz, www.kzvalmez.cz