Nejslavnější francouzská komedie ART na meziříčských prknech

Nejslavnější francouzská komedie ART na meziříčských prknech

Ve Valašském Meziříčí pokračuje Divadelní předplatné S-klubu Kulturního zařízení, tentokráte divadelní hrou ART francouzské spisovatelky Yasminy Rezy, v níž excelují herci Karel Heřmánek, Josef Carda a Zdeněk Žák. Komedie o třech přátelích je na programu v pátek 24. března od 19 hodin.

Pražské Divadlo Bez zábradlí přiveze do Valmezu populární francouzskou komedii z repertoáru spisovatelky Yasminy Rezy nazvanou ART. Téměř dvouhodinová inscenace sleduje vztah tří přátel Karla Heřmánka, Josefa Cardy a Zdeňka Žáka alias Marka, Borise a Ivana, který se ocitá na tenkém ledě ve chvíli, kdy si jeden z nich pořídí velmi drahý obraz. Zdánlivě banální estetický spor se zvrhne v nesmírně vtipnou hádku o hodnotách života a podstatě skutečného přátelství. V současnosti jedna z nejslavnějších francouzských komedií posbírala snad všechny prestižní ceny ve Francii i v zahraničí.

Vstupenky v doprodeji jsou k zakoupení v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí, online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz a k dostání budou také na místě před začátkem představení.

 

(smo#2017)