Nebe a Mirai táhnou za jeden provaz

Nebe a Mirai táhnou za jeden provaz

Kapely Nebe a Mirai nejsou na tuzemské hudební scéně žádnými nováčky a na podzim 2016 si pro fanoušky připravili Zajedenprovaztour.cz, se kterým brázdí republiku od začátku října. V rámci této koncertní šňůry přijedou také do Valašského Meziříčí, a to v pátek 11. listopadu, kdy zahrají v místním M-klubu. Vstupenky jsou stále k dostání také v předprodeji.

Jak Nebe, tak Mirai za sebou mají nespočet živých vystoupení a koncertů. Zastávka v meziříčském M-klubu pro ně nebude první, jelikož je jejich pravidelným stanovištěm již od začátku kariér. Tentokrát ale spojili síly a s sebou přivezou unikátní projekt, který u nás nemá obdoby. Skupina Nebe má na svém kontě dvě dlouhohrající desky Legosvět a Než se rozední, z nichž vzešly singly jako Vteřina, Než se rozední či Pláštěnky, které avizují příchod nové desky. Frýdecko-místečtí Mirai, jejichž základem jsou členové skupiny Dolls In The Factory, upoutali rádiové posluchače a publikum singlem Dítě robotí, který následoval singl Cesta z města.

Vstupenky na meziříčský koncert Nebe & Mirai jsou k dostání v klasických předprodejích v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)