Muzikálový Ježíš Kamil Střihavka přijede do M-klubu

Muzikálový Ježíš Kamil Střihavka přijede do M-klubu

Známý muzikálový a rockový zpěvák Kamil Střihavka vystoupí se svou kapelou LEADERS! v sobotu 24. listopadu od 20.00 hod. v meziříčském M-klubu.

Koncert ve Valašském Meziříčí přinese průřez Kamilovou dosavadní kariérou. Nebudou tak chybět hity legendárních BSP, No Guitars i ostatních projektů, ve kterých Střihavka působil. Divákům mimo jiné také představí novou úpravu písně, Jak ze sna procitám, z muzikálu Jesus Christ Superstar.

Prozatím poslední řadové rockové album Kamila Střihavky vyšlo pod názvem 365 v říjnu roku 2008, na kterém se podepsal jako autor všech skladeb a zároveň se posadil i na producentskou židli. Svou dosavadní dvacetiletou kariéru zmapoval v kompilaci Best OF/20 let na scéně, jejž se na pultech obchodů objevila v roce 2009 a letos vydává album Muzikál a film, které přináší reprezentativní výběr renomovaných i původních písní z muzikálů, v nichž se objevil. Nechybí tak na něm písně ze slavného Jesus Christ Superstar, Rusalky, Johanky z Arku či Excaliburu. Kromě slavného Ježíše, můžete Kamila Střihavku vidět také v muzikálu Pomáda či novém dětském muzikálu Kapka medu pro Verunku, jenž si svou premiéru odbyl v polovině září tohoto roku.

Vstupenky na koncert Kamila Střihavky & LEADERS! lze zakoupit v předprodeji v Informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách www.kzvalmez.cz za 150 Kč.

(smo)