Mňága a Žďorp – On line zkušebna Live!

Mňága a Žďorp – On line zkušebna Live!

Kapely, zpěváci, divadla a různé soubory se v této době snaží povzbudit své fanoušky a ze svých archivů, sálů a zkušeben nabízí jen tak, nebo za dobrovolný příspěvěk netradiční vystoupení. Jednou z kapel je také Mňága a Žďorp, která připravila na následující čtyři soboty speciální koncrty ze zkušebny a navíc premiéru dvou videoklipů.

První ze čtyř koncertů odstartuje Mňága a Žďorp v sobotu 21. března 2020 a kapela jej bude streamovat primárně na svém facebooku a skrz propojení s Mall.tv i na dalších dvaceti adresách.

Jednotlivé koncerty budou tematicky zaměřené. První sobotu se uskuteční koncert Třecí plochy Tour a proběhne křest videoklipů k písním Vteřiny věčnosti a Žádnej strach, v nichž si zahráli čtyři lidé, kteří si účast v nich koupili v kampani na Startovači.

V sobotu 28. března se budou hrát písničky na přání, kdy na facebooku poběží od neděle do středy anketa mezi fanoušky. V neděli 4. dubna si kapela přizve Márdiho a Pítrse z Vypsané fixy a 11. dubna zazní skladby z alba Ryzí zlato, které nově vychází na vinylu. Desku z roku 1995 produkoval Ivan Král a obsahuje hity jako I cesta může být cíl nebo Nejlíp jim bylo.

Koncerty začínají vždy ve 20 hodin.

Více hledejte na Facebooku kapely Mňága a Žďorp.