Mimořádný koncert: v M-klubu se představí Make My Heart Explode

Mimořádný koncert: v M-klubu se představí Make My Heart Explode

Neplánovaný a dříve neavizovaný koncert se uskuteční v sobotu 28. září v meziříčském M-klubu. Původně neobsazenou sobotu na poslední chvíli zaplnila pražská kapela Make My Heart Explode. Koncert začne klasicky v osm večer.

Na české hudební scéně není kapela Make My Heart Explode příliš dlouho. Vznikla před dvěma lety a minulý rok vydala své debutové eponymní album, které si také sama produkovala. Její chytlavé melodie, výrazná rytmika a snové synth-popové prvky se mísí s vlivem space-rockové hudby sedmdesátých a osmdesátých let.

Pár měsíců od vydání desky sklidili mnoho úspěchů. Desku dali zdarma k poslechu a stali se tipem týdne na Bandzone.cz. Singl One More day se objevil mimo jiné také v hitparádě Medúza. Zahráli si na slovenském hudebním festivalu Grape festival a jako předkapela třineckých Charlie Straight sklidili velký ohlas. V březnu tohoto roku se představili jako předkapela britských HURTS na jejich vyprodaném pražském koncertě. Za zhlédnutí určitě stojí videoklip k písni She Got a Strange Magic či nejnovější klip k Maybe. "Maybe je píseň o (zdánlivé) pomíjivosti okamžiků, lásky i krásy. Chtěli jsme v krátkém čase necelých 4 minut převyprávět příběh, který jsme si vymysleli při skládání písně. Vnímáme estetiku naší hudby v kontextu - je pro nás velice důležitá jak hudba, tak vizuální stránka, proto se snažíme tvořit obojí společně,"  říkají Make My Heart Explode.

V rámci podzimního turné vystoupí Make My Heart Explode kromě Valašského Meziříč í také v Brně, Ostravě a Praze. Vstupenky na meziříčský koncert v M-klubu jsou k dostání v klasickém předprodeji a online na vstupenkovém portálu http://vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

 

Make My Heart Explode