MICHAL NA HRANÍ

MICHAL  NA HRANÍ

Umělecká agentura Pragokoncert přiváží dětem do Valašského Meziříčí malý dárek v podobě vystoupení Michala Nesvadby s  programem „MICHAL NA HRANÍ“.  Na vystoupení se děti mohou přijít podívat v sobotu 26.dubna v 15:00 hod. do divadelního sálu Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí.

 

Michal a jeho hra předčila všechny současné projekty pro děti. Jeho komunikace a zapojení dětí do magické hry je fascinující nejen pro děti samé, ale i pro dětský doprovod – rodiče a učitele. Děti se během představení dovídají spoustu cenných informací v tomto případě – jak si hrát, jak být dobrým majitelem svých hraček, naučí děti pořádku ve svých věcech atd. Na jevišti zároveň vzniká celá škála zábavných – multifunkčních hraček ze samolepících pásek pod názvem Mr. Tapeman. Představení je plné legrace, překvapení i písniček.

Děti můžou Michala pravidelně vídat v České Televizi v programu Kouzelná školka, kde vystupuje s populární postavičkou – skřítkem Františkem.

 

„MICHAL NA HRANÍ“ je představení o tom, jak si hrát s Michalem podle návodu. Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která se může vybrat svého majitele.

 

Předností představení „MICHAL NA HRANÍ“ je aktivní zapojení dětí a to nejen v prvních řadách, množství nečekaných překvapení, komičnost protagonisty, cit pro vyjádření, práce s netradičními samolepícími pásky Mr. Tapeman, které rozvíjí fantazii, lehkost žánru a legrace.

 

(TZ Pragokoncert)