Michal Horáček uvede písně Petra Hapky

Michal Horáček uvede písně Petra Hapky

Do Valašského Meziříčí po delší době přijede textař, básník a producent Michal Horáček. Společně s kolegy Františkem Segradem, Lenkou Novou a Ondřejem Rumlem uvedou výjimečný koncertní projekt Na cestě 2017 aneb Petr Hapka žije! Ve velkém sále Kulturního zařízení jej představí v úterý 21. listopadu od devatenácté hodiny.

Při své poslední návštěvě Valašského Meziříčí vyprodal Michal Horáček velký sál Kulturního zařízení do posledního místa. I tentokrát s sebou přiveze rodilého valacha Františka Segrada, zpěvačku a divadelní herečku Lenku Novou, kterou si někteří z vás mohou pamatovat z formace Laura a její tygři a finalistu soutěže X-Factor Ondřeje Rumla.

Horáčkův nejnovější koncertní projekt mapuje textařovu tvorbu, kterou během třicetileté spolupráce vytvořil se skladatelem Petrem Hapkou a dalšími interprety. Na koncertu, který posluchačům nabídne výjimečný zážitek, zazní písně z dílny Hapka–Horáček, které prověřil čas, rozhlasový éter i zájem posluchačů mnoha generací. 

Hudební vystoupení doprovodí orchestr vynikajících sólistů Lukáš Pelikán na kytaru, Petra Malíšková na cello, Jan Steindorfer na piano, Jan Tengler na kontrabas a za bicí usedne Miloš Dvořáček.

Vstupenky na večer s Michalem Horáčkem jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2017)