Meziříčský koncert Karla Plíhala je zrušen

Meziříčský koncert Karla Plíhala je zrušen

Prvního listopadu měl Valašské Meziříčí navštívit folkový zpěvák a básník Karel Plíhal. Po roce a půl trvající koncertní a umělecké pauze se Karel Plíhal plánoval vrátit na koncertní pódia. To mu však neplánovaně zkomplikovala navrátivší nemoc. Vystoupení v Kulturním zařízení se tak odkládá. Vstupenky je možno vracet v místním Turistickém informačním centru.

„Omlouváme se všem příznivcům Karla Plíhala, ale jeho koncert jsme nuceni ze zdravotních důvodů zrušit. Karlovi Plíhalovi se vrátily vleklé problémy s pravou rukou a není v současné chvíli schopen koncert odehrát. Pracujeme na tom, aby se Karel Plíhal mohl v co nejbližší době na koncertní pódia vrátit. Nyní však musíme koncerty zrušit. Omlouvám se za komplikace a děkujeme za pochopení,“ zní oficiální prohlášení Šimona Kotka z Plíhalova managementu.

Ti, co si vstupenky na listopadový koncert již zakoupili, je mohou vracet v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí. Po Plíhalově uzdravení budeme jednat o náhradním termínu koncertu, tak aby fanoušci o jeho vystoupení ve Valašském Meziříčí nepřišli.

(smo#2017)