Meziříčská parta Secrets of Separation bude křtít nové EP

Meziříčská parta Secrets of Separation bude křtít nové EP

Valašskomeziříčská kapela Secrets of Separation chystá už potřetí v řadě večírek Secretly Separated Core Night. Tentokrát ve sklepení místního M-klubu pokřtí nové EP Protectors. Společnost jim v sobotu 23. března budou dělat kapely Anthems, Dærrwin, Součástí bude také prezentace neziskové organizace Sea Shepherd Czech Republic. Začátek je v 19 hodin.

Valmezáci Secrets of Separation už potřetí v řadě chystají Secretly Separated Core Night. Čím bude ale letos tento corový večírek o něco výjimečnější? Kluci se zavřeli v zimě do studia a nachystali zbrusu nové EP Protectors, které hodlají ve své domovině, jak se sluší a patří, pokřtít. „Nemohli jsme si vybrat jinak než náš domovský Valmez, kde jsme se všichni, včetně naší milované kapely, narodili,“ říká frontman kapely Štěpán Fiala. „Jako další štaci pak máme Brno, kde teď prožíváme většinu svého času, ať už studiem, prací, tvorbou nebo nahráváním,“ dodává Fiala. Minulý křest byla jedna z nejfenomenálnějších událostí v historii kapely, takže chlapi věří, že to tentokrát nebude jinak.

Jako hosty si přizvali své New Horizons Tour společníky, modern-metalcorové Anthems ze stověžaté Prahy a českobudějovickou post-blackovou hoblovačku Dærrwin, takže to bude slibná party. V neposlední řadě se můžete těšit na komentovanou prezentaci neziskové organizace Sea Shepherd Czech Republic.

Tato mezinárodní nezisková organizace bojuje za záchranu veškerého mořského života. Pomocí taktiky přímých akcí brání, zachovává a chrání mořský ekosystém a se svou flotilou je vždy v první linií tam, kde je to nejvíce potřeba. S více jak čtyřicetiletou tradicí jsou její posádky po celém světě, ať už v boji proti zabíjení žraloků, v opozici proti lovu velryb nebo například na plážích, kde brání želvy před pytláky. V současné době se Sea Shepherd zaměřuje zejména na problematiku nelegálního, nehlášeného a neregulovaného rybolovu. V rámci křtu bude možné organizaci finančně podpořit.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

(smo#2019)