Mezi svátky zahrají Docuku i Koně a prase

Mezi svátky zahrají Docuku i Koně a prase

Také mezi vánočními svátky bude v Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí veselo. Na tradiční štěpánskou zvou Docuku, desku budou křtít Koně a prase a známé hity zahrají Rockoví lišáci a kapela The Syrup.

Také poslední dny v roce budou v meziříčském M-klubu ve znamení hudby. Po vánočních svátcích jsou zde připraveny hned čtyři večery pro všechny věkové i žánrové skupiny. I v letošním roce mohou příznivci meziříčské kapely Docuku zavítat na jejich tradiční štěpánskou veselici. Hosty večera navíc bude kapela Drtikol v čele s Milanem Kuchynkou.

O dva dny později to bude tepat na Vánočním večírku JenTak, kde od 21 hodin zahrají Indigo, Doming, Robbert, Simeon Santorani a Mulli. Sobota 29. prosince pak bude patřit meziříčské partě Koně a prase, která zde pokřtí svou debutovou desku Bramborové hity. K tomu si přizvala spřátelenou kapelu Fred Madison, jež nové EP pokřtila na začátku prosince a zlínského hiphopaře Pablo’se. Předposlední den v roce se ponese také v tradičním duchu. Ani tentokrát nebudou chybět známé hity v podání kapely Rockoví lišáci a předělávky Kabátů v podání kapely The Syrup.

Vstupenky na všechny akce jsou k dostání také v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)