Martin Straka bude promítat snímky z Rallye Dakar

Martin Straka bude promítat snímky z Rallye Dakar

Druhým dubnovým programem na Malé scéně za oponou Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí bude už tento čtvrtek 23. dubna komentovaná projekce autorských fotografií a beseda s Martinem Strakou, fotoreportérem, televizním sportovním komentátorem a redaktorem Českého rozhlasu Ostrava. Začátek je v 19.30 hodin.

Malá scéna za oponou připravila po roce pořad fotoreportéra Martina Straky, který zde tentokrát představí svou čerstvou publikaci Mezi oceány. Čtení a beseda bude doplněna o projekci autorských fotografií z letošního ročníku Rallye Dakar, které se Straka zúčastnil v novinářském voze, v němž putoval Jižní Amerikou, od Atlantiku k Pacifiku a zpátky. Martin Straka se sportu věnuje celý život, kromě novinářské práce pro řadu periodik komentuje v televizi různé automobilové závody, především 24h Le Mans. Ve Valašském Meziříčí bude ale komentovat svůj vlastní pořad Autorské čtení Martina Straky z knihy Mezi oceány aneb Příběhy fotografií z Rallye Dakar.

Vstupenky jsou k dostání v klasickém předprodeji v Turistickém informačním centru nebo poté na místě hodinu před začátkem pořadu.

 

 

 

(smo#2015)