M-klub zakončí rok speciálním Improsilvestrem

M-klub zakončí rok speciálním Improsilvestrem

Konec roku patří každým rokem v M-klubu ve Valašském Meziříčí silvestrovským oslavám. A pokaždé v jiném duchu. Před dvěma lety to byl Hippie Silvestr, v loňském roce se nesl ve znamení Retra, ale letos poprvé zabrouzdá do vod divadelních. Meziříčský improvizační soubor Valouny si totiž letošní oslavy vzal pod křídla a ve středu 31. prosince vás do nového roku provede Improsilvestrem se speciálním programem.

Brány M-klubu se na Silvestra otevřou v devatenáct hodin a už o hodinu později se rozjede silvestrovský speciál Improligy. Valouny si tentokrát pozvaly několik hostů a improvizovat se bude v kategoriích, které jim vyberou sami diváci. Bez hudby by to nebyl pořádný večírek. A tak se mohou návštěvníci od desáté večerní těšit na unplugged koncert domácích 4DOGS a poté na nekončící párty s DJ DRBem.

Vstupenky jsou v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz. V ceně vstupenky je bohatý raut, který mohou návštěvníci obohatit svými vlastními dobrotami.

(smo#2014)

 

Ondřej Smolka, PR Manager

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, p. o.

Kontakt: tel. 739 470 291, email: smolka@kzvalmez.cz, www.kzvalmez.cz