Letní kino ve Valmezu pokračuje!

Letní kino ve Valmezu pokračuje!

Stejně jako v minulém roce ožívá Amfiteátr ve Valašském Meziříčí kromě koncertů Valašskomeziříčského kulturního léta také promítáním letního kina. Poslední srpnový týden se mohou milovníci kinematografie těšit na filmy Rytmus sídliskový sen, Terminator Genysis, Pixely, Mission Impossible: Národ grázlů, V hlavě a Domácí péče.

I v letošním roce oživá Amfiteátr v parku zámku Kinských ve Valašském Meziříčí promítáním letního kina. Díky vypůjčené digitální technice sestavilo kino Svět program složený z aktuálních filmových novinek. Návštěvníci letňáku se tak mohou těšit na filmy různých žánrových zaměření.

Pondělí 24. srpna bude patří česko-slovenskému filmu RYTMUS sídliskový sen, který následující den v úterý vystřídá pokračování nesmrtelné série Terminátor tentokrát s názvem Genysis. Ve středu 26. se bude promítat nový film Pixely v hlavní roli s Adamem Sandlerem, v němž si intergalaktičtí mimozemšťané špatně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války a zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher.

Ve čtvrtek 27. srpna se vrátí Tom Cruise v pátém pokračování série Mission Impossible – Národ grázlů a pátek a sobota bude patřit novému animovanému filmu s dílny Pixaru s názvem V hlavě. Závěr prázdnin i promítání letního kina pak bude patřit české komedii Domácí péče s Bolkem Polívkou.

 

(smo#2015)

Ondřej Smolka, PR Manager, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, p. o.