Lenka Dusilová oslaví narozeniny také v meziříčském M-klubu

Lenka Dusilová oslaví narozeniny také v meziříčském M-klubu

Žánrově nezařaditelná, charistmatická zpěvačka a šestinásobná držitelka ceny Anděl, Lenka Dusilová se vrací do meziříčského M-klubu, tentokrát v rámci svého Narozeninového turné, které započala začátkem tohoto roku. Sólově zde vystoupí v sobotu 8. října od dvaceti hodin. Vstupenky jsou již k dostání v předprodeji.

Zpěvačka Lenka Dusilová je meziříčskému dobře známá, neboť se zde pravidelně představuje. Návštěvníci ji mohli vidět hrát na hlavním pódiu festivalu Valašský špalíček i v komorním prostředí M-klubu s kapelou Baromantika. A právě do M-klubu míří její hudební kroky i nyní, tentokrát však sólové poloze. Její prozatím poslední deska V hodině smrti, kterou nahrála společně s Baromantikou vyšla před dvěma lety a patřila mezi alba, o kterých se nejvíce mluvilo. Nedávno oslavila Lenka Dusilová kulaté narozeniny a svým fanouškům na jaře nadělila Narozeninové turné, které se přehouplo až do druhé poloviny roku. Fanoušci se tak mohou těšit na skladby ze současného repertoáru i písně z předešlých projektů

Šestinásobná držitelka výročních cen Anděl není zvyklá ve své tvorbě stagnovat a opakovat se. Za svou hudební kariéru, ve které prošla spoluprací s kapelami Lucie či Pusa, se z ní stal mimořádný úkaz české hudební scény. Z pozice rockové a popové hvězdy se vydala k osobnímu vyjádření, kdy svobodně přijímá impulzy z nejrůznějších stylů a mimohudebních zážitků.

Vstupenky na meziříčský koncert z Narozeninového turné Lenky Dusilové jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)