Ladislav Zibura do třetice ve Valmezu

Ladislav Zibura do třetice ve Valmezu

Excentrický poutník Ladislav Zibura si Valašské Meziříčí zamiloval a v září se potřetí vrátí na místo činu. Tentokrát bude ve středu 12 září stylem svým vlastním vyprávět o své pouti po Arménii, Gruzii a Náhorním Karabachu. Ziburova cestovatelská projekce s prvky stand-upu zahájí sérii přednášek Cestovatelský podzim ve Valmezu.

Šestadvacetiletý moderní poutník, spisovatel a rošťák Ladislav Zibura přiblížil meziříčskému publiku své zážitky ze čtyřicetidenní poutě do Jeruzaléma i pěší výpravy mezi buddhisty a komunisty po Číně a Nepálu. Tentokrát se vrací do Valašského Meziříčí, aby s lehkostí a humorem mu vlastním vyprávěl o cestě po Arménii, Gruzii a Náhorním Karabachu.

Jak již bývá zvykem, očekávaný nenáročný výlet se Ziburovi brzy vymkne z nohou. Ať už se princ Ládík zrovna otráví alkoholem, zabloudí na minové pole nebo zachraňuje život štěňátek, tak vším proplouvá s neobyčejnou lehkostí. Příběh jeho pěší, cyklistické a stopařské výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Nečekejte popisy historie nebo památek. Cestovatelská projekce Ladislava Zibury je plná humoru, lidských příběhů a lidové moudrosti.

Vstupenky na projekci Už nikdy pěšky po Arméniia Gruzii Ladislava Zibury jsou již nyní k dostání osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)