Květy představí album Miláček slunce

Květy představí album Miláček slunce

Alternativně rocková kapela Květy přijede začátkem listopadu do meziříčského M-klubu, aby zde fanouškům představila skladby z nejnovějšího desátého alba Miláček slunce. To se na pultech obchodů objevilo v červnu a opět na něm nechybí úžasné texty Martina E. Kyšperského. Květy jsou ve skvělé formě a dokážou to také 7. listopadu ve Valašském Meziříčí.

Brněnské Květy jsou na tuzemské nezávislé scéně již patnáct let. Za dobu své činnosti se vyšplhali až na přední místa alternativní scény a to nejen díky silným deskám, kterých doposud vydali už deset. Čas od času se vyhoupli na vrchol různých hudebních soutěží a kritici nešetří chválou nad jejich tvorbou. A jinak tomu není ani na novinkové desce Miláček slunce, které přijede kapela představit právě také do Valašského Meziříčí.

Fanoušci se tak mohou opět těšit na koncert skvělých autorských písní Martina E. Kyšperského, který je jedním z nejoceňovanějších textařů v Česku a nezaměnitelným zpěvákem. V poslední době spolupracoval například se skupinou Mucha či Lenkou Dusilovou. Kyšperský si vystačí s několika slovy a v páru verších dokáže unikátně vykreslit popisovanou situaci a celkovou náladu. A o připravované šňůře sami členové kapely říkají, že je to úplně poprvé za celou kariéru, co naplánovali souvislé turné s mnoha koncerty.

Vstupenky na listopadový koncert kapely Květy jsou v předprodeji k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo)