Kulturní zařízení zve na dvanáctý Zámecký ples

Kulturní zařízení zve na dvanáctý Zámecký ples

Tradiční Zámecký ples, který pořádá Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí v období plesové sezóny, připravují zaměstnanci i tento rok. Dvanáctý ročník se uskuteční ve všech prostorách Kázetka v pátek 21. února od osmé hodiny večerní. Zváni jsou všichni milovníci klasického tance i plesové zábavy.

I letos se o hudební doprovod ve velkém sále postará Swingový orchestr Bedřicha Pukovce a návštěvníky bude celým večerem provázet František Baláš. Dobrou náladu v divadelní kavárně navodí Frenštátská cimbálová muzika Radegast. V prostorách M-klubu ožijí nejslavnější hity světových kapel ABBA, Boney M, The Beatles, Bee Gees a Robieho Williamse v podání šestičlenné revivalové skupiny Pop Stars. „Pro návštěvníky Zámeckého plesu připravujeme opět několik překvapení. Večer zpestří skvělá barmanská show Martina Vogeltanze i taneční vystoupení místní Základní umělecké školy Alfréda Radoka a v průběhu večera vznikne také jedinečné umělecké dílo,“ přiblížil ředitel Kulturního zařízení Roman Štěrba. „Chybět nebude ani tombola o kulturní zážitky v našem zařízení. Vstupenky, jež se prodávají v Turistickém informačním centru či na webu vstupenky.kzvalmez.cz jsou také jako loňský rok slosovatelné o volné vstupy na koncerty, divadla a festivaly, které připravujeme,“ dodává Štěrba.

Poděkování patří partnerům plesu Valašskému Deníku, Jalovci, společnosti Stock, Květinářství Nirvana Valašské Meziříčí, jež věnuje květinovou výzdobu, portálům Vaše Meziříčsko.net a Fan-tom.cz a v neposlední řadě také Městu Valašské Meziříčí. Vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí, kde probíhají také rezervace stolů.

(smo)

@2014

 

12. Zámecký ples 2014