Koncert Monkey Business ve Valašské Meziříčí se přesouvá do větších prostor

Koncert Monkey Business ve Valašské Meziříčí se přesouvá do větších prostor

I v letošním roce zavítá do Valašského Meziříčí populární česká skupina Monkey Business v čele s Matějem Rupertem. V současné době obrážejí republiku v rámci turné Zatim je všecko v naprostym rychtyku a díky velkému zájmu se meziříčský koncert přesouvá ze sklepení M-klubu do Velkého sálu Kulturního zařízení. Čas i datum zůstávají stejné, a to pátek 25. března od 20 hodin.

Také v tomto roce se fanoušci mohou těšit na koncertní turné nezdolně optimistické, neodolatelně sympatické a bezkonkurenčně roztomilé hudební skupiny Monkey Business. V plné zbroji, vybělenými zuby, odsátým tukem, titanovými hlasivkami a navíc posíleni dvěma perfektními Hammondovými varhanami se rozhodli potěšit fanoušky po celé republice.  Jarní část turné čítá na dvaadvacet koncertů, z nichž polovinu má již kapela za sebou. Díky velkému zájmu fanoušků se koncert ve Valašském Meziříčí stěhuje z prostor M-klubu o dvě patra výš do velkého divadelního sálu. Počet vstupenek v předprodeji byl navýšen a k dostání by měly být také na místě. Zatím těžko říct jestli se hlavního ženského partu ujme Tonya Graves nebo Tereza Černochová, každým coulem to bude stát za to, neboť mají ve Valmezu početné publiku.

Vstupenky v předprodeji jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

 

(smo#2016)