Kino Svět nabídne záznamy koncertů The Who a Eda Sheerana

Kino Svět nabídne záznamy koncertů The Who a Eda Sheerana

Kino Svět ve Valašském Meziříčí do své programové nabídky zařadilo také dva záznamy koncertů světových umělců. Ten první ve středu 11. listopadu zavede diváky do londýnského Hyde Parku na nezapomenutelný koncert The Who a o týden později, 19. listopadu nabídne sestřih největších koncertů Eda Sheerana na stadionu ve Wembley.

Ne každý má tu možnost jezdit po světě a vyrážet na grandiózní koncerty světových kapel, a tak kino Svět ve Valašském Meziříčí přináší tyto jedinečné zážitky posluchačům téměř ke dveřím. Díky koncertním záznamům mají všichni možnost prožít pohlcující atmosféru koncertu jedné z nejslavnějších kapel rockové historie The Who z letošního červnového vystoupení v londýnském Hyde Parku, kde ovládli 70 000 dav fanoušků. Na velkém plátně tak zazní hity jako Pinball Wizard, Baba O’Riley, Who are you a mnoho dalších. Na koncertě vystoupili Roger Daltrey a Pete Townshend, kteří stáli u zrodu kapely, a přidal se k nim syn Ringo Starra bubeník Zak Starkey a baskytarista Pino Palladino. Záznam pro kina obsahuje navíc i exkluzivní interview s oběma zakladateli kapely. Koncert The Who promítne kino Svět ve středu 11. listopadu od 19.30 hodin.

Mladší posluchače určitě potěší druhý koncertní záznam naplánovaný na čtvrtek 19. listopadu. Na rozdíl od rockových The Who naskytne jedinečnou příležitost shlédnout sestřih tří koncertů britského zpěváka Eda Sheerana, který se stal prvním umělcem, jenž vystupoval sám na stadionu ve Wembley. Sestřih s názvem Jumpers for Goalposts spojuje největší koncerty v kariéře Eda Sheerana z června letošního roku a je doplněný o pohled do zákulisí celého turné a o vyprávění lidí, kteří se s Edem Sheeranem dobře znají. Vše je navíc v dokonalé obrazové kvalitě, ve 4K Ultra HD. Návštěvníci si tak budou moci užít hity jako The A Team, Sing či Thinking Out Loud v jedinečné atmosféře, ze které naskakuje husí kůže.

Promítání jsou přístupna bez omezení, cena činí 200 Kč a vstupenky je možno rezervovat na stránkách kina Svět www.kino.kzvalmez.cz již nyní.

(smo)