Kapela The Dust pokřtí první album v M-klubu

Kapela The Dust pokřtí první album v M-klubu

Mladá sedmičlenná kapela z Valašského Meziříčí, jejíž osobitý hudební styl je inspirován několika žánry trávila poslední rok prací na svém debutovém albu. To nese název Other Faces a křtít jej budou v pátek 11. března v meziříčském M-klubu s řadou hostů a Ondřejem Galuškou ze skupiny Eggnoise. Začátek je ve 20 hodin.

Kapela The Dust se za svou krátkou dobu existence a mladý věk muzikantů profiluje v jednu z nejtalentovanějších kapel na meziříčské hudební scéně. A to potvrzuje také vítězství v soutěži Boom Cup 2015 díky čemuž si zahráli například na festivalu Colours of Ostrava. V květnu loňského roku začali pracovat na debutovém albu, které později dostalo název Other Faces a právě to pokřtí na březnovém koncertě v M-klubu.

Chybět nebude celá řada hostů, která s kapelou vystoupí, a to Christoffer Strandh, Tomáš Háček, Vojtěch Palisa, bývalý člen Matěj Bezděk a Ondřej Galulška ze skupiny Eggnoise, který se chopí také zahájení koncertu jako předskokan. A na bandzone kapely se fanoušci mohou naladit prvním singlem Together ze zmiňované desky. Vstupenky na meziříčský křest alba The Dust jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a na stránkách www.kzvalmez.cz.

(smo#2016)