Kapela minus123minut slibuje energické vystoupení

Kapela minus123minut slibuje energické vystoupení

Na začátku listopadu dorazí do legendárního sklepení česká kapela minus123minut, která se před dvěma lety vrátila na hudební scénu. Sílu jejich koncertního vystoupení si mohou návštěvníci vychutnat v pátek 2. listopadu od dvaceti hodin. Vstupenky jsou stále v předprodeji.

Trojice muzikantů zpěvák, kytarista a autor písní Zdeněk Bína, baskytarista a textař kapely Frederik Janáček a výjimečný bubeník Dano Šoltis se po několikaleté pauze vrátili na koncertní pódia. Stále platí, že jejich síla spočívá především v živých energických koncertech, které jsou z velké části tvořeny improvizací. Žádný koncert tak není dvakrát stejný. Jejich hráčské umění hraničí s genialitou a při svém comebacku si vytyčili jasné cíle: získat ke svým stávajícím fanouškům i publikum, které je nezažilo, oslovovat svojí hudbou co nejpestřejší spektrum posluchačů, navázat na své úspěchy v Evropě, a především šířit svým uměním radost. 

Minus123minut předtím působili v letech 1996–2009. Vydali pět alb a obdrželi cenu Anděl za Objev roku v roce 1999. Hráli na předních českých festivalech a vyprodávali kluby u nás i na Slovensku. Jako jedna z mála tuzemských kapel slavili úspěchy také v zahraničí, kde odehráli kolem dvou set koncertů v klubech a na festivalech v Holandsku, Polsku, Francii, Spojených státech Amreických nebo v Anglii.

Vstupenky na koncert kapely minus123minut v meziříčském M-klubu jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)