Kapela Harlej zahraje ve Valmezu už tento pátek

Kapela Harlej zahraje ve Valmezu už tento pátek

Rocková kapela Harlej přijede do Valašského Meziříčí v rámci jarní části koncertního turné 20 let DVD tour už tento pátek 22. dubna. V průběhu dvouhodinového koncertu zahraje ty největší hity i novinky z připravovaného alba. Večer zahájí úderem 20. hodiny kapela Resumé.

Kapela Harlej se v současné době připravovala na jarní část výročního turné 20 let DVD tour. Scénu pro kapelu navrhoval světově uznávaný, přední stage designer Martin Hruška. Naplánováno má celkem jedenáct koncertů po celé republice, mimo jiné také právě ve Valašském Meziříčí. V playlistu Harleje zazní ty největší hity, ale i novinky z připravovaného alba. Koncert bude trvat téměř dvě hodiny. Hostem turné je mladá pražská kapela Resumé, která celý večer zahájí.

Kapela momentálně pracuje na nových písních, protože tento rok, konkrétně začátkem září by měla vyjít jejich nová deska. Ochutnávku v podobě dvou nových skladeb bude možné si poslechnout na jarních koncertech. Kapela nyní zažívá velký úspěch a popularitu, proto jsou také koncerty do konce tohoto roku obsazené a také i část příštího roku. Letošní sezónu Harlej odehraje 65 koncertů, z toho 30 vlastních koncertů a 35 festivalových vystoupení.

Vstupenky na meziříčský koncert jsou k dostání v síti Ticketstream.cz.

 

 

(smo#2016)