Kapela Fred Madison pokřtí EP v M-klubu

Kapela Fred Madison pokřtí EP v M-klubu

Jak jinak než na domácí půdě pokřtí kapela Fred Madison své nové EP, které nazvala něžně Women. Trojice meziříčských muzikantů zahraje společně se svými hosty v M-klubu v sobotu 8. prosince od 20 hodin.

Energický elektro-pop, jež holduje hravým rytmům a bohatým aranžím, to je zvuk meziříčsko-brněnské kapely Fred Madison, která v klubu, kde jejich kariéra začala, pokřtí nové EP Women. Za sebou mají kromě desítky koncertů ve Valašském Meziříčí a vzrůstající základny fanoušků, také vítězství v soutěži Rádia Wave i REC.stage.

Na křest do M-klubu si přizvali hosty v podobě pražské kapely Sergeant Jammer. Ta na je hudební scéně sice teprve rok, ale už hrála v pražském klubu Roxy, předskakovala kanadským Peach Pit i londýnským Tender a v Českých Budějovicích zcela naplnila stan na tamním Majálesu. Na podzim vydala EP The Valentines a to také ve Valmezu představí. Druhým hostem bude srdeční záležitost kapely Fred Madison, zlínský rapper Pablo’s.

Vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)