Jedinečné koncertní zážitky s Rolling Stones a Rammstein v meziříčském kině Svět

Jedinečné koncertní zážitky s Rolling Stones a Rammstein v meziříčském kině Svět

Čeští diváci mají jedinečnou příležitost zajít do kina a shlédnout unikátní dokument z loňského turné legendární kapely Rolling Stones napříč Jižní Amerikou a zbrusu nový koncertní film a kandidáta na nejlepší koncertní film všech dob Rammstein: Paris. Kino Svět ve Valašském Meziříčí uvede tyto filmy ve čtvrtek 16. a 23. března 2017.

Jediný večer ve čtvrtek 16. března se bude v několika desítkách českých kin valit na hudební fanoušky unikátní dokument OLÉ OLÉ OLÉ z jihoamerického turné legendární americké kapely Rolling Stones v čele s Mickem Jaggerem. Společně tak odhalí rituály členů kapely před vystoupení, nahlédnou do hotelových pokojů i šaten a budou sledovat jejich okouzlení atmosférou tohoto kontinentu a specifickými jihoamerickými fanoušky. Na dokument naváže projekce záznamu koncertu v Havana Cuba, jež zbořil všechny dosavadní rekordy. Koncert Havana Moon byl natočen na konci América Latina Olé Tour 2016, na kterém Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ronnie Wood dokázali, že stále nemají nejmenší problém udělat dokonalou show pro více než 1,2 milionů diváků. Oba filmy jsou součástí jednoho programu a budou odděleny dvacetiminutovou přestávkou.

O týden později budou mít čeští diváci další jedinečnou příležitost. Ve čtvrtek 23. března zažehne česká kina světově proslulá východoněmecká kapela Rammstein svým zbrusu novým koncertním filmem Rammstein: Paris, který zachycuje vystoupení v pařížské aréně Bercy z roku 2012. Režie filmu se ujal renomovaný švédský hudebník a tvůrce videoklipů Jonas Åkerlund. Nositel tří cen Grammy a spolupracovník Rolling Stones, U2, Madonny, Paula McCartneyho či Metallicy strávil na jeho tvorbě více než rok a výsledkem je unikátní hostina pro smysly, které se již nyní přezdívá „kandidát na nejlepší koncertní film všech dob.“

Více informací o těchto jednorázových projekcích v meziříčském kině Svět a o předprodeji vstupenek získáte na stránkách kina www.kino.kzvalmez.cz.

 

(smo#2017)