Jedinečné koncertní spojení Vlasty Redla s kapelou a skupiny AG Flek

Jedinečné koncertní spojení Vlasty Redla s kapelou a skupiny AG Flek

V první polovině září nabídne Malá scéna za oponou koncertní spojení dvou hudebních legend. V meziříčském Amfiteátru odehrají dvojkoncert Vlasta Redl s kapelou a skupina AG Flek, v níž Redl svého času také vystupoval. Koncert se uskuteční v pátek 11. září od 19 hodin. Vstupenky jsou k dostání v klasických předprodejích.

Vlasta Redl a AG Flek. Dvě hudební legendy, jejichž cesty se kdysi spojily a pak zase rozdělily. Nicméně z jejich spolupráce vzešla spousta hitů, na něž se nezapomnělo dodnes: Dohrála hudba, Carpe diem, Město měst, Vítr Safián… Nyní, po letech, se Vlasta Redl se svojí současnou kapelou a s AG Flekem rozhodli vyrazit na společné turné, dát svým fanouškům to, na co čekají, a ještě mnohé navíc. Na jednom pódiu se sejde spousta špičkových muzikantů, aby odehráli koncert nabitý písničkami, které se vryly do paměti tří generací folkových a rockových fanoušků.

Vstupenky jsou k dostání v klasických předprodejích v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2020)