Jak se bubnuje na princezny? To vás naučí v Kázetku!

Jak se bubnuje na princezny? To vás naučí v Kázetku!

Pohádková sezona předplatného Sedmikráska začíná v Kulturním zařízení v sobotu 5. října představením Jak se bubnuje na princezny. Pohádku z pera Vojtěcha Vackeho představí Umělecká agentura Pierrot. Velké i malé zveme na pohádkové představení, které začne ve čtyři hodiny odpoledne.

Jak se bubnuje na princezny zjistí všechny děti v sále Kulturního zařízení. Princezna Maryška se zamiluje do ovčáka Janíčka. To se ale nelíbí panu králi ani desátníkovi královského vojstva, který má na Maryšku zálusk. S pomocí hodné chůvy, kouzelného bubínku a malých pomocníků snad vše dobře dopadne. Nejen, že se děti na pohádku přijdou podívat, ale také budou moci pomoct při samotném představení. Část z nich se převtělí do vojska, které si Janíček přivolává z kouzelného bubínku, a ostatní děti budou pomáhat zpěvem písničky, kterou se během představení naučí o princezny Maryšky. Celým představením budou znít písničky s hudbou Jiřího Pavlici a texty Vojtěcha Vackeho.

Přijďte si se svými ratolestmi užít hezké sobotní odpoledne do Kulturního zařízení. Doprodej vstupenek probíhá v Turistickém informačním centru nebo na vstupenkovém portále http://vstupenky.kzvalmez.cz.

(smo)

 

jak se bubnuje na princezny