Hudební festival Valmez 2018 je tady

Hudební festival Valmez 2018 je tady

Již sedmý ročník multižánrového hudebního festivalu VALMEZ 2018 se bude konat v sobotu 27. října v prostorách Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí. A opět nabídne především velkou dávku kvalitní muziky v podání místních muzikantů a rodáků. Začátek je v 15 hodin a letos poprvé lze zakoupit levnější vstupenky v předprodeji.

Na co se mohou návštěvníci těšit? Především na velkou dávku kvalitní muziky všech žánrů v podání valašskomeziříčských muzikantů nebo místních rodáků. „Vyvrcholením festivalu pak bude křest kompilačního alba Valmez 2018, na němž se podílely místní kapely, z nichž některé na festivalu vystoupí,“ prozrazuje pořadatel festivalu Stanislav Španihel.

Festival se opět uskuteční ve velkém sále Kulturního zařízení a ve sklepení M-klubu. Nahoře ve velkém sále zahájí program alternativní Cirkus Láskohrad a v padesátiminutových intervalech budou následovat kapely Die Butterfly, Jan Hlucháň Band, Nylon Jail, Docuku a The Dust. Přičemž na začátku vystoupení kapely Docuku se uskuteční již zmíněný křest kompilační desky.

V M-klubu bude složení účinkujících tvrdších žánrů. V 15.50 odstartuje metalové peklo nové meziříčské seskupení Newspeak. Opravdu špičkový metalcore vysoké úrovně. Dále budou následovat v padesáti minutových intervalech party Alerg!e, Artificial Life, Secrets of Separation, Battle of Valmez a Antirádio punkový flašinet. „Za zvláštní zmínku stojí jedinečný projekt tří kapel a to Facan, Harom a Black Adder pod názvem Battle of Valmez, který vypukne v M-klubu od 22.45,“ doplňuje Stanislav Španihel.

Podrobný program a vše o festivalu, včetně videí a fotografií z předchozích ročníků, naleznou zájemci na webu festivalu www.valmezfest.cz. O návštěvníky bude jako každoročně dobře postaráno. Dostatek jídla a kvalitního pití je samozřejmostí. Vstupné je lidové, pouhých 100 Kč na celý festival a v předprodeji dokonce jen 80 Kč. Vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2018)