Horkýže slíže završí Valašskou rally

Horkýže slíže završí Valašskou rally

Kulturní zařízení města Valašského meziříčí spojilo s organizátory 38. KOWAX Valašské rally Valmez rychlá auta a kulturní program. Ještě, než se v neděli 31. března, uskuteční vyhlášení nejlepších posádek, čekají přítomné na náměstí ve Valašském Meziříčí kocerty Ptakustika, Drumatixu a slovenské kapely Horkýže Slíže. Vstup je zdarma.

Propojení adrenalinové automobilové soutěže a kultury slibuje nedělní program na náměstí ve Valašském Meziříčí. Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí zajistilo atraktivní program. Ten odstartuje v 13:10 hodin koncertem rožnovského zpěváka Ptakustika. Na něj naváže vystoupení bicích nástrojů DrumatiX z místní Základní umělecké školy Alfréda Radoka pod vedením Milana Kratochvíla. Kulturní vložka vyvrcholí koncertem slovenské rockové skupiny Horkýže Slíže od 14:10 hodin. Následně přijde na řadu vyhlášení nejlepších posádek 38. KOWAX Valašské rally ValMez 2019.

Za svou kariéru si Horkýže slíže vybudovali solidní pozici jak na slovenské, tak i české hudební scéně a na svých samostatných štacích vyprodává kluby, kulturní domy i velké sportovní haly. Za celou dobu odehráli přes 2000 koncertů, nahráli 15 alb a na kanále YouTube mají přes miliony zhlédnutí. Ve Valašském Meziříčí zahráli naposledy před rokem v programu Majálesu 2018.

(smo#2019)