Horkýže Slíže přijedou rozburácet M-klub

Horkýže Slíže přijedou rozburácet M-klub

Slovenská legendární kapela Horkýže Slíže přijede na jaře rozproudit krev fanouškům do meziříčského M-klubu. Odehrají zde totiž v pátek 10. dubna velkolepou show plnou známých a nadupaných hitů. Koncert začne tradičně ve 20 hodin a vstupenky jsou již v prodeji od začátku ledna.

Každoročně odehrají Horkýže Slíže přes sto koncertů v punkovém, punkrockovém či rockovém hudebním stylu a na jaře letošního roku se na svém turné zastaví také ve sklepení meziříčského M-klubu, kde to rozjedou na plné pecky. Kapela vznikla před třiadvaceti lety v Nitře a za dobu své existence se stala jednou z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších slovenských skupin. A to hlavně díky svým neotřelým, jedinečným a vtipným textům. Koncerty Horkýže Slíže jsou vždy originální a už teď se může s jistotou říci, že se bude jednat o skvělou párty, která se už nikdy nemusí opakovat.

Vstupenky na jarní koncert slovenských Horkýže Slíže ve Valašském Meziříčí jsou k dostání od začátku ledna 2015 v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

(smo#2015)